M & M Family

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Susah Senang Bersama...

abang hezrey
timah
izzi
jaja
ejan
syimah
arie
fahmie
linda
13 posters

Hari Keluarga M & M 2009

linda
    linda
    Admin

Hari Keluarga M & M 2009 - Page 3 Empty Re: Hari Keluarga M & M 2009

Post  linda Fri Mar 20, 2009 9:26 pm

ejan wrote:Ambik.. adik beradik jer yg chat..hehehe

entah mana yg lain... ilanggggg.... hehehe

weii dah baik ke demam?

aku tgh wat website ni.... ko check tajuk forum kat basket (bawah Index) tu...
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 9:28 pm

Klu x boring gak.. tgk den jer yg online.. den dh agak dh eija x leh masuk.. maybe administrator blok for chat n forum kot.. Patutlah senyap je... Naza nk jaga server tk ada hacker..hehehe
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 9:30 pm

Ok sis... ko sok gie ngan aku ker... Fahmi tu ko tinggalkn.. ko ckp ngan dia bangla telefon aku, bangla pon sabtu x keja n malam..hahahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    linda
    linda
    Admin

Post  linda Fri Mar 20, 2009 9:30 pm

hmmmm hacker erk.... hehehehe

eleehh... entah2 dia tgh muntah2... mana lah tau kan... hehehe.... tapi adik ipar aku lagi sorang tu, ngandung2 leh ronggeng2.. ni aku musykil ni... scratch
    linda
    linda
    Admin

Post  linda Fri Mar 20, 2009 9:33 pm

ejan wrote:Ok sis... ko sok gie ngan aku ker... Fahmi tu ko tinggalkn.. ko ckp ngan dia bangla telefon aku, bangla pon sabtu x keja n malam..hahahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

woooii wwoooii.... bangla mmg tak kerja... tapi depa gi mesin rumput hehehe...

esok aku tak leh nak join la... ada satu rumah kat taman mawar tu.. tuan rumah nak jumpa esok kul 3 ptg.. kalau x nanti ko terkejar2 lak nak patah balik sini... so, aku tak jadi la gi... karang kelam kabut tak best plak... Sad

harap2 esok aku dapat tawar minta murah lagi sewa.... amin
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 9:36 pm

linda wrote:hmmmm hacker erk.... hehehehe

eleehh... entah2 dia tgh muntah2... mana lah tau kan... hehehe.... tapi adik ipar aku lagi sorang tu, ngandung2 leh ronggeng2.. ni aku musykil ni... scratch

kat tpt aku nie pon dh byk blok... YM,Skype,dll.. tp den nie belasah gak.. sb kitorg yg jaga system network.. tp wireless lepas gak utk passenger free lor... tp for pc semua dh blok..

zaman sekarang nie org mengandung dh tk zaman dulu byk pantang larangnya... hehehe... mcm aku lak merasinya.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
    linda
    linda
    Admin

Post  linda Fri Mar 20, 2009 9:42 pm

sama la kat opis aku pon aku jer yg reti benda2 web ni... hihihi... som kat pc aku tu tak blok la...senang aku nak surfing.

aku pon tak tau rasa mengandung baby camner... tapi ngandung taik ada la... hahahaha... sembelit...

anyway, server dah makin slow... mesti ramai yg pakai line dah ni.. aku pon nak tidor la... hari ni masak macam2 kat rumah... lunch dinner... lauk 3-4 jenis... sampai berat dah kepala... cepat lak ngantuk ni.... adeh... Sleep nak tido la... esok pagi2 nak bangun masak kari telur (requested) ngan sambal... makan gnan roti canai angah bagi... hehehe nak join ke??? call dulu sebelum datang... geek
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 9:43 pm

linda wrote:
    ejan wrote:Ok sis... ko sok gie ngan aku ker... Fahmi tu ko tinggalkn.. ko ckp ngan dia bangla telefon aku, bangla pon sabtu x keja n malam..hahahaha Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

woooii wwoooii.... bangla mmg tak kerja... tapi depa gi mesin rumput hehehe...

esok aku tak leh nak join la... ada satu rumah kat taman mawar tu.. tuan rumah nak jumpa esok kul 3 ptg.. kalau x nanti ko terkejar2 lak nak patah balik sini... so, aku tak jadi la gi... karang kelam kabut tak best plak... Sad

harap2 esok aku dapat tawar minta murah lagi sewa.... amin

Ok lah tu... Tmn mawar kat tmn seroja tu ker..dkt ngan sekolah..
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 9:46 pm

linda wrote:sama la kat opis aku pon aku jer yg reti benda2 web ni... hihihi... som kat pc aku tu tak blok la...senang aku nak surfing.

aku pon tak tau rasa mengandung baby camner... tapi ngandung taik ada la... hahahaha... sembelit...

anyway, server dah makin slow... mesti ramai yg pakai line dah ni.. aku pon nak tidor la... hari ni masak macam2 kat rumah... lunch dinner... lauk 3-4 jenis... sampai berat dah kepala... cepat lak ngantuk ni.... adeh... Sleep nak tido la... esok pagi2 nak bangun masak kari telur (requested) ngan sambal... makan gnan roti canai angah bagi... hehehe nak join ke??? call dulu sebelum datang... geek

masak spi 4 jenis lauk- apa lauk ko msk...

kang sok pg breakfast aku dtg.. habis nnt aku mkn.. hehehe... malulah...aku nie pemalu sikit bab makan2 nie.. pirat
    linda
    linda
    Admin

Post  linda Fri Mar 20, 2009 9:48 pm

cheett... ngada2 la ko... malu konon... yg aku tau nurul tu ye la pemalu.

aku masak sambal ikan bilis, telur masak lemak cili api, ayam goreng.... sayur habis....pastu ada serunding daging ngan ayam lagik... pergghh... goreng keropok sotong..

dah la...tak tahan dah ngantuk... heheh... nak datang call awal2... leh masak lebih... adios amigos... niteeeeeeee
    ejan

Post  ejan Fri Mar 20, 2009 11:42 pm

linda wrote:cheett... ngada2 la ko... malu konon... yg aku tau nurul tu ye la pemalu.

aku masak sambal ikan bilis, telur masak lemak cili api, ayam goreng.... sayur habis....pastu ada serunding daging ngan ayam lagik... pergghh... goreng keropok sotong..

dah la...tak tahan dah ngantuk... heheh... nak datang call awal2... leh masak lebih... adios amigos... niteeeeeeee

Esok pg aku blk keja, aku ckp ngan nurul dl.. kot2 dia malu ker... tp aku nie malu ayam sikit... hehehe..
    linda
    linda
    Admin

Hari Keluarga M & M 2009 - Page 3 Empty Sorry, guys....

Post  linda Sat Mar 21, 2009 11:11 pm

Ada masalah teknikal la ngan line Celcom...wat masa ni kita pakai je dulu web forum yg ni....

Yg dapat pasal Facebook ngan webs.com tu buang la jauh2 ke dalam laut cina selatan tu... hampeh.

Camner erk kenduri Acik?? Mesti meriah.... hmmm tgh pening pasal rumah ni. Tak habis2..

Ntah la... ngaper tak de org nak sewakan rumah time2 gawat ni.... semer nak juai... aiyaakk!!
    eijakim
    eijakim

Post  eijakim Sun Mar 22, 2009 9:29 pm

Assalamualaikum semua.....

Mintak maaf le..lambat sgt join...bukannye takleh masuk la linda...1st day register hr tu da ble masuk...cuma xde masa nak chatting dgn korang... Bulan ni bz gile...hujung bln 31March nak launch showroom Ferrari...agong yang officiate... malam yg sama lak kitorang ada F1 gala night kat showroom ...Kimi n Felippe Massa datang, Jean todt n Michelle Yeoh pon dtg gak..

OK la... for M&M family day, yang confirm x dtg ajim & izzi, timah & fazli, and shima.... huhuhuhu... da kurang best le... coz kurang ahli... next year korang kena pegi gak tau!

Just to recap from the last discussion kat umah acik, mana yg ada balance kena byr tu..nnti arie collect kat korang...Tp kalau nak transfer terus kat account M&M pon ble:

Bank Islam: 12010024494256
    Acc Name: Hezfareeza Ahamad @ Ahmad

Utk telematch,kita akan form 5 group. Cuma nak bgtau, brg2 utk telematch eija anggarkan dalam RM100-150. tapi kita cuba kurangkan cost tu apa yg patut... Duit utk telematch ni x masuk dlm calculation, so... nnnti kita tong2 la mana yg patut.

OK???

-Mr & Mrs Kim
    jaja
    jaja

Post  jaja Sun Mar 22, 2009 10:57 pm

ok jer..kami tak kisah..ala..bgtau jer la..kalau tak kami rompak bank kalau tak cukup...hahahaha
    eijakim
    eijakim

Post  eijakim Sun Mar 22, 2009 11:26 pm

Ja, ni latest itinerary..tolong check... ada sekali dgn list telematch (tapi yg grouping tu x leh disclose lg ka...). Korang leh tgk sape yg kena prepare barang utk setiap game....
    eijakim
    eijakim

Post  eijakim Sun Mar 22, 2009 11:30 pm

Eh..tolong ajar skit...camne nak attach file kat dalam forum ni...da attached, tapi x kuar pon..???kuikuikui... maklumla...lemb skit bab IT2 nih...hahhaha
    izzi
    izzi

Post  izzi Mon Mar 23, 2009 8:55 am

zaman sekarang nie org mengandung dh tk zaman dulu byk pantang larangnya... hehehe... mcm aku lak merasinya..

ish...sape kate...pantang,pantang jugak...tp ronggeng tetap x dilupakan.... pirat lol! slamat pagi semua...sape2 yg g kenduri acik tu sharela gamba kalo ade... Rolling Eyes

peace albino
    jaja
    jaja

Post  jaja Mon Mar 23, 2009 12:42 pm

izzi....betul tueee....walaupun pregnant...ronggeng tetap ronggeng....gambar nantila kena upload.....
    eijakim
    eijakim

Post  eijakim Mon Mar 23, 2009 2:21 pm

Ja, kat forum ni takleh attach file ke????
    jaja
    jaja

Post  jaja Mon Mar 23, 2009 5:33 pm

afro jaja pun tak berapa pasti la.....cuba gak carik tapi tak jumpa.....linda......help us...kat sini tak leh attach file ker? Arrow lol!
    ejan

Post  ejan Tue Mar 24, 2009 6:50 pm

Tul gak ek... Brg2 utk telematch.. x ada masalah kot.. nk beli pon x mahal mana pon.. itu kita discuss nk beli apa...

Eija.. Copy paste jer.. maybe x cantik dlm excel... hehehe...

Bilolh den nk boli Ferrari.. Nk cari buss.. Apa buss. yg blh kayos cepat..
    linda
    linda
    Admin

Hari Keluarga M & M 2009 - Page 3 Empty save as jpeg/jpg dalam paint

Post  linda Wed Mar 25, 2009 12:30 am

Ija... Save as Image dulu...

1. Buka file tu dalam excell.... then Select All (Ctrl A) dan Copy
    2. Buka program Paint dalam Accesories
    3. Paste dan save dalam format .jpeg / .jpg
    4. Then kat Reply yg ni tekan host as an image (yg ada ikon gambar disket tu)
    5. Masukkan dalam File:... Browse.... bila dah masukkan nama file jpeg tadi... tekan upload
    6. Lps tu copy apa yg dalam kotak image:.....
    7. Paste kan dalam kotak reply ni...

Siappppppppp!!! Kejap jer, nampak susah.....tapi senang jer... ni dah try... 2 minit siap.

Ni testing attachment...kat bawah

Hari Keluarga M & M 2009 - Page 3 Test111
    eijakim
    eijakim

Post  eijakim Wed Mar 25, 2009 11:54 am

okie dokie... nnti eija try
    ejan

Post  ejan Wed Mar 25, 2009 5:51 pm

Sunyi jer hari nie.... semua BZ tahap ke gaban kot.....

lalalalalalalalalala afro afro afro afro flower flower afro lol! afro flower afro jocolor santa Basketball cheers rendeer farao king sunny confused bounce rabbit cat Evil or Very Mad Twisted Evil Sleep
    linda
    linda
    Admin

Post  linda Sat Mar 28, 2009 10:30 am

ejan...

aku rasa masing2 tgh sibuk dgn hal sendiri....

aku tgh bz house hunting... sambil2 packing barang rumah..... sambil2 gak tergila2 kan iphone... hehehehehehehe

malam tadi aku mimpi iphone... nak dapat hadiah iphone... nak dapat hadiah iphone.... (macam dalam cerita labu labi)

bila lah agaknya izzi nak bagi iphone ni.... hmmm.... drunken Sleep Sleep

Sponsored content

Post  Sponsored content

Current date/time is Thu Sep 19, 2024 9:35 am